باشگاه رهیدگان

قرار است رهیدگان سوختگی را دور هم جمع کنیم. یادمان باشد ما تنها نیستیم و در کنار هم می‌توانیم قوی‌تر باشیم. گروه‌های فرهنگی، ورزشی و هنری در زنو در باشگاه رهیدگان ایجاد می‌شود. ایجاد برنامه‌های تراپی و تفریحی گروهی در صورتی که شما در باشگاه زنو عضو شده باشید به اطلاع شما خواهد رسید. در فرم ثبت نام باشگاه زنو از علایق و تخصص و توانایی‌های خود برای ما بنویسید. برای کودکان برنامه‌هایی مخصوص در نظر داریم. در صورتی که از بزرگسالان هستید و تمایل به کسب درآمد دارید و به دنبال شغل هستید ما شما را یاری می‌رسانیم.

توانمندسازی رهیدگان از سوختگی

اگر علاقه‌مند به یادگیری و آموزش هستید با ما در تماس باشید. علایق خود را با ما درمیان بگذارید تا مسیر را برای شما هموار کنیم. علاقه شما ممکن است یک رشته ورزشی یا هنری یا یک رشته تخصصی برای کسب درآمد باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی

باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی با اعلام حضور شما شکل گرفته است. اگر ورزشکار هستید یا علاقه به ورزش دارید یا هنری دارید با ما در ارتباط باشید که برنامه‌های متنوعی برای شما داریم

کاریابی و کارآفرینی

محدودیتی برای طی کردن مسیر موفقیت وجود ندارد. ممکن است شما به دنبال کار با شید و یا ایده‌ای داشته باشید برای شروع یک کسب‌و‌کار، در هر صورت زنو حامی شما خواهد بود.

زنو خودش را متعهد می‌دونه تا به رهیدگانی که شوق زندگی دارند خدمت کنه. زنو محل شکل‌گیری گروهی از جامعه است که باید مورد توجه قرار بگیرند و فراموش نشوند.

ما تنها نیستیم ولی به تنهایی قدرت کمی داریم. ما در کنار هم می‌توانیم رویداد‌های بسیاری را رقم بزنیم و قوی‌تر و تاثیرگذار تر باشیم. این فرصت تغییر و در کنار هم بودن را از دست ندید.

اگر اتفاقی در زندگی ما رخ داده لازم است به خودمان و دیگران یادآوری کنیم که گذشته. گذشته را به هیچ وجه نمی‌توان عوض کرد ولی آینده را با تصمیمات حال می‌توانیم در دست داشته باشیم.

زنو محلی برای تشکیل گروهی از رهیدگان سوختگی و خانواده‌های ایشان است. داشتن دغدغه‌های مشترک باعث می‌شه تشکیل این گروه منجر به اتفاق‌هایی بشه که به نفع رهیدگان سوختگیه. به جز درمان شاید داشتن یک زندگی روتین حق هر کسی باشد، بچه و بزرگسال هم فرقی ندارد. این حقی است که گاهی لازم است برای به دست آوردنش جنگید. انگیزه ، هدف و تلاش ابزاری برای جنگیدن در زندگی می‌باشند. داشتن انگیزه و هدف با گروه‌‌سازی و توانمند‌سازی رهیدگان امکان‌پذیر می‌شود و با تلاش می‌توان نتیجه‌ای بی نظیر به دست آورد.

برای عضویت در زنو فیلد های پایین را پر کنید

15 + 1 =