حامی زنو

با حمایت مالی از جامعه رهیدگان سوختگی می‌توانید به تشکیل گروه‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی کمک کنید و در پروژه‌های زنو مشارکت داشته باشید. کمک‌های مالی در زنو با شفاف سازی و کنترل‌های مالیِ چند لایه مدیریت می‌شود تا از به هدر رفتن منابع مالی جلوگیری شود و بیشترین بهره از این کمک‌های مردمی نصیب رهیدگان از سوختگی شود. همراهی شما با موسسه مردم نهاد زنو قوت قلبی برای ما و این عزیزان است.  انسانیت کلید در رحمت است.

حمایت ثابت

شما می‌توانید با عضویت در زنو و پرداخت مبلغ مشخص ماهیانه جزو حامیان ثابت موسسه مردم نهاد زنو باشید هیچ فرقی نداره که مبلغ ماهیانه شما چقدر باشه و یا در طی چند ماه متغیر باشه مهم اینه که شما همیشه به یاد بچه‌های زنو هستید.

حمایت موردی

ممکن است شما به مناسبتی و یا از روی خیر‌خواهی بخواهید کمکی نقدی به موسسه کنید. با عضویت در زنو و پرداخت هر مبلغی می‌توانید سهم به سزایی در ساخت زنو داشته باشید.

واگذاری

در صورتی که لوازم و یا اموالی دارید و می‌خواهید در راه توانمند‌سازی و یا کمک به رهیدگان از سوختگی واگذار بفرمایید با ما در تماس باشید. اموال و وسایل واگذار شده‌ی شما را دریافت می‌کنیم و در رابطه با چگونگی استفاده از این اموال گزارشی برای شما ارسال می‌شود.

کمک به ساخته شدن جامعه فراموش شده رهیدگان از سوختگی بدون حمایت افرادی که پشتیبان این حرکت باشند غیر ممکن است. ما می‌خواهیم به خودمان و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم یادآوری کنیم که همه ما حق زندگی داریم و تلاش و کوشش و پیشرفت جزئی از زندگی ما است و ما نه تنها به دنبال هدفمند کردن زندگی خود و اطرافیان هستیم بلکه در قبال جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم مسئول هستیم

انسان موجودی اجتماعی است و در این دوران توجه ما به جامعه در راستای بهبود شرایط زندگی بیش از پیش شده است. علاوه بر حکومت و دولت‌ها که تاثیر به سزایی در رشد جامعه دارند تک تک افراد نیز می‌تواند در پیشرفت و رشد جامعه خود تاثیرگذار باشند.

ما می‌خواهیم زندگی دوباره به افرادی هدیه دهیم که خود و ارزش زندگی را دست کم گرفته‌اند. بسیاری از رهیدگان از سوختگی انسان‌های توانمندی هستند و با کمی حمایت می توانند در جایگاه واقعی خود فعالیت کنند و شخصیت اجتماعی که باید داشته باشند را به دست بیاورند. با کمک‌های شما این اتفاق خواهد افتاد و این حس خوب هدیه‌ای ناچیز از لطفی است که شما به این موسسه و جامعه رهیدگان سوختگی داشتید.

زنو محلی برای تشکیل گروهی از رهیدگان سوختگی و خانواده‌های ایشان است. داشتن دغدغه‌های مشترک باعث می‌شه تشکیل این گروه منجر به اتفاق‌هایی بشه که به نفع رهیدگان سوختگیه. به جز درمان شاید داشتن یک زندگی روتین حق هر کسی باشد، بچه و بزرگسال هم فرقی ندارد. این حقی است که گاهی لازم است برای به دست آوردنش جنگید. انگیزه ، هدف و تلاش ابزاری برای جنگیدن در زندگی می‌باشند. داشتن انگیزه و هدف با گروه‌‌سازی و توانمند‌سازی رهیدگان امکان‌پذیر می‌شود و با تلاش می‌توان نتیجه‌ای بی نظیر به دست آورد.

برای عضویت در زنو فیلد های پایین را پر کنید

3 + 13 =