همراه زنو
در همه جای دنیا افراد داوطلب در خیریه‌ها، موسسه‌های مردم نهاد و پویش‌ها و رویداد‌های اجتماعی افرادی با مسئولیت، توانمند، دارای روحیه تیمی و محترم شمرده می‌شوند. این که برای یک هدف بدون چشم داشت مالی و مادی تلاش کنید ثمره معنوی زیادی خواهد داشت. ما در زنو دور هم جمع شده‌ایم تا گروهی که شاید فراموش شده‌اند را به جامعه یادآوری کنیم. گروهی که در اثر یک اتفاق کنار گذاشته شده، اتفاقی که ممکن است برای هر کسی رخ بدهد. همراهی شما با موسسه مردم نهاد زنو قوت قلبی برای ما و این عزیزان است.  انسانیت کلید در رحمت است.

تخصصی(دریافت تاییدیه سابقه کار داوطلبانه)

اگر شما در رشته‌ای مرتبط با امور اجرایی زنو تخصص دارید و به دنبال انجام مسئولیت اجتماعی خود هستید با ما در زنو همراه شوید. برای تمام عزیزانی که در این راه ما را یاری کنند، در صورت درخواست خود ایشان، گواهی اشتغال به کار داوطلبانه صادر می‌شود.

تدریس( دریافت تاییدیه تدریس)

یکی از اهداف ما در زنو توانمندسازی رهیدگان سوختگی در هر سنی می‌باشد. تدریس و یاد دادن هر مطلب یا مهارتی به دیگران توانایی مدرس را نیز بالا می‌برد و حال اگر این کار به صورت داوطلبانه صورت پذیرد ارزش بسیار زیادی خواهد داشت. برای تمام عزیزانی که در این راه ما را یاری کنند، در صورت درخواست خود ایشان، گواهی تدریس داوطلبانه صادر می‌شود.

غیر تخصصی(دریافت تاییدیه همراهی)

مشارکت در امور داوطلبانه به هر صورت کاری پسندیده است که شخصیت اجتماعی شما را نشان می‌دهد. شما می‌توانید با عضویت در گروه داوطلبین زنو زمان‌های خالی خود را برای انجام امور در دست اجرا با زنو به اشتراک بگذارید. برای تمام عزیزانی که در این راه ما را یاری کنند، در صورت درخواست خود ایشان، گواهی فعالیت داوطلبانه صادر می‌شود.

انجام یک فعالیت داوطلبانه شما را به فردی اجتماعی و مسئولیت‌پذیر تبدیل می‌کند. جامعه زمانی برای همه ما آرامش را به ارمغان می‌آورد که تک‌تک ما در مقابلش حس مسئولیت‌پذیری داشته باشیم.

دادن تاییدیه به داوطلبین یک نوع قدردانی به حساب می‌آید. زمان ارزشمند‌ترین دارایی انسان می‌باشد بنابراین شما بزرگترین دارایی خود را با ما به اشتراک می‌گذارید.

انجام دادن مسئولیت اجتماعی با هر موسسه، انجمن و یا خیریه‌ای قابل تقدیر است. ما در زنو فضایی مناسب برای مشارکت داوطلبین آماده کرده‌ایم.

برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

برای عضویت در زنو فیلد های پایین را پر کنید

7 + 8 =